RFIC20
| Hersteller: | 3M |
|---|---|
| Produktkategorie: | RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials |
| Datenblatt: | RFIC20 |
| Beschreibung: | RF ABSORB SHEET 11.693"X8.268" |
| RoHS-Status: | RoHS-konform |
| Attribut | Attributwert |
|---|---|
| Hersteller | 3M |
| Produktkategorie | RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials |
| Typ | Absorbing Sheet |
| Form | Rectangular |
| Breite | 8.268" (210.00mm) |
| Länge | 11.693" (297.00mm) |
| Serie | - |
| Klebstoff | Non-Conductive, Single Sided |
| Material | Polymer Resin, Magnetic Powder |
| Haltbarkeit | 12 Months |
| Teilstatus | Discontinued at Digi-Key |
| Shelf Life Start | Date of Shipment |
| Dicke - Insgesamt | 0.008" (0.20mm) |
| Betriebstemperatur | -30°C ~ 85°C |
| Lager-/Kältetemperatur | 70°F (21°C) |
Auf Lager 77 pcs
| Refrence Preis ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
Minimale: 1